whatsapp
+90 216 706 97 99 info@isfchem.com

Hakkımızda


ISF CHEM dünya çapında birçok sektörel kuruluşla uzun ve köklü bir geçmişe dayanan iyi ilişkiler içindedir. Şirketimiz mevcut durumda başta Gıda sektörü olmakla beraber İlaç, Kozmetik ve Endüstriyel sektörlere kimyasal hammadde tedariği, Firmalara özel Türkçe Msds belgelendirme Teknik destek ve Formül danışmanlığı hizmetleri vermektedir.

Tüm Kimyasal hammadde ürünlerimizde ileri gelen üreticiler ile kurduğumuz sağlam iş birliği çerçevesinde, kaliteli ürün yelpazemizi rekabetçi fiyat performansı ile müşterilerimize arz etmekteyiz.

 

50’den fazla global ve yerel markayı sizlere ulaştırıyoruz.

 

Ürünlerin tedarik ve teslim sürecini müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en etkin ve hızlı bir şekilde yürütmekteyiz.

Değerlerimiz

Değerlerimiz iş yapış biçimimize yansıtılmıştır. Yasalar ve dürüstlük çerçevesinde hareket ederek hem çalışanlarımıza hem de iş ortaklarımıza saygı duyuyoruz.

Başarılarımızın sürekliliğinde bize yol gösteren, ISF CHEM tüm çalışanları ile bir aile olarak, en iyi tanımlayan ve temsil eden değerlerimiz; güvenilirlik, ekip çalışması, yenilikçilik, değer katma, sorumluluk, verimlilik.

İlkeli, dürüst ve etik değerlere önem veren profesyonel bir firma olarak değerli iş ortaklarımızın sorunlarını çözmek üzere emin adımlar ile yola çıktık.

Doğaya, çalışanlarımıza ve tedarikçilerimize saygı ve özenden herhangi bir ödün vermeden tam bir müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz.

 

Çalışmalarımızın çevre etkisini sıfıra indirmeye gayret ediyoruz.

 

Dinamik ve yenilikçi bir vizyon ile gerek bölgesel gerek global pazarı yakından takip etmekte ve bu bağlamda iş ortaklarımıza en iyi şekilde hizmet sunmaya devam edeceğiz.

 


© 2019 All Rights Reserved.